top of page

HAKKIMIZDA

MISYONUMUZ

Küreselleşen Vinç kiralama pazarında gelisen, büyüyen portföyünü ve 
artan is temposunu Şirketimiz,ekibimiz ve tecrübeleriyle vinç kiralama 
hizmetinde ihtiyaçları dogru karşılayarak memnuniyeti esas alan bir 
hizmetleri kurumsal sorumluluk çerçevesinde yönetmektedir.


VIZYONUMUZ

AVK Platform Kiralamanın vizyonu sektöründe farklılıklar yaratarak 
girişimcilik ruhu ile kalıcı üstünlükler sağlamak ve Takip eden değil, takip edilen; değer üreterek müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde gerçekleştirerek, sektöründe hep daha iyisini sunan, vinç kiralama firmalarından birisi olmak.


HIZ

Rekabet koşullarının getirdiği acil iş temposunun ihtiyacına uygun, 
hızlı tatminkar vinç kiralama çözümleri bulmak.


KALiTE POLiTiKAMIZ

Müşterilerimizin Vinç ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilecek şekilde 
isteklerini anlamak ve zamanında doğru bir şekilde karşılamak.


UCRETSIZ KESIF DESTEGI

Vinçli çalışma öncesi çalışma yerinde  hangi makinenin kullanılacağının 
belirlenmesi için ücretsiz keşif desteği veriyoruz.

 

Her saat isimizin basındayız

7/24 Sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Online Kiralık Sepetli Platform, manlift ve Vinçler

 

               Online Vinç ve Sepetli Platform Kiralama denince aklınıza gelen ilk firma olmaktan gurur duyuyoruz.

Türkiye’de vinç kiralamanın online adresi, en sevilen vinç ve sepetli platform kiralama sitesi avkplatform.com.  6 farklı kategoride, binlerce ürünü, on binlerce müşteriye en iyi ürünleri en uygun fiyata kiralamak için çalışıyoruz. Türkiye online kiralama siteleri arasında 25 yıldır bulunduğu zirveyi koruyor. Türkiye’nin her il ve ilçesine her ihtiyaca ve bütçeye hitap eden kiralık vinç ve sepetli platform ürün çeşitliliğimizle, kiralamalarınızda mesafeyi ortadan kaldıran avkplatform.com’da dünyaca ünlü vinç, Man lift, paletli örümcek vinç ve sepetli platform, araç üstü vinç ve araç üstü sepetli platform, Jumbo sepetli platform, Eklemli platform, halat tamburlu vinç, kırmalı vinç ve daha nice ürünleri en uygun fiyata ve kaliteli bir hizmet alarak avkplatform.com’da bulabilirsiniz.

              Diğer vinç firmaları arasında en sevilen ve en güvenilen Vinç kiralama firması olmayı başaran avkplatform.com kusursuz kiralama hizmeti yaşamanızı hedefliyor. Bu yüzden geliştirmiş olduğumuz güvenli ödeme sistemleri; cazip ödeme koşulları ve taksit imkanları, hızlı ödeme ve iş sonu elden ödeme kolaylıklarıyla kiralama hizmetlerini kolaylaştırıyor ve kiralama kalitesinin deneyimini arttırıyoruz.

             6 farklı kategori arasındaki;

            Vinç kategorisinde; dünyaca ünlü markaların en beğenilen ve tercih edilen vinç ürünlerini, hiyap, kasalı vinç, halat tamburlu vinç, Kırmalı vinç, Mobil Vinçleri bulabilirsiniz.

         

            Araç üstü sepetli platform kategorisine; 15 metre, 18 metre, 20 metre, 22metre, 24 metre, 26 metre, 27 metre, 28 metre, 32 metre, 37 metre ve 45 metre kiralık sepetli platformlarımız reklam firmaları, dış cephe kaplama, cam montaj firmaları, çelik konstrüksiyon firmaları, siyasi partiler için bayrak ve afiş asımı çalışmalarında genellikle tercih edilen araç üstü sepetli platformlarımıza uygun fiyatlara Türkiye’nin her ilinde kiralama imkânı sağlıyoruz.

           Jumbo Sepetli Platform kategorisinde 54 metre, 63 metre, 72 metre ve 75 metre Jumbo Sepetli platform kiralama hizmeti; köprü projelerinde, limanlarda, petrol ve doğalgaz şantiyelerinde, Türkiye’nin en uzun ve en yüksek binalarında dış cephe görsel kaplama, film seti aydınlatma, film çekim firmalarına ve dış cephe temizlik firmalarına Jumbo sepetli platform kiralama hizmeti veriyoruz.

           Manlift kategorisinde; 5,20 metre, 8 metre, 10 metre, 12 metre, 14 metre ve 16 metreye kadar akülü manlift ( akülü makaslı platform ) ve 12 metre ,18 metre ve 22 metre dizel manlift ( dizel makaslı platform ) fabrika ve depolama firmalarına, çelik konstrüksiyon firmalarına, alçıpan ve dış cephe kaplama firmalarına, reklam ve açık hava reklam firmalarına, Alış veriş merkezlerine, iklimlendirme ve soğutma firmalarına, inşaat firmalarına, yangın söndürme ve alarm sistemleri firmalarına, vinç kiralama firmalarına, elektrik taahhüt firmalarına ve benzeri bir çok firmaya manlift ( makaslı platform ) kiralama hizmeti veriyoruz.  

          Eklemli Platform kategorisinde; 11,7 metre, 12 metre, 14,87 metre, 20,67 metre ve 20,76 metre akülü eklemli platform bulunmaktadır. Dizel eklemli Platform 12,4 metre, 16 metre, 17,3 metre, 20,6 metre, 20,65 metre dizel eklemli platform kiralama hizmeti vermekteyiz.                        Paletli Örümcek Platform kategorisinde; 19 metre, 30 metre, 36 metre Paletli Örümcek platform ve Türkiye’nin en uzun Örümcek Paletli Platformu olan; 42 metre Örümcek Sepetli Platformlarımızı kiralaya bilirsiniz. İhtiyaca ve uygun kaliteli hizmeti başka yerde aramayın çünkü biz size yeteriz.

             

          Ayrıca eğlence sektöründeki firmalara bungee jumping, Yüksek seyir terası, fotoğraf ve video çekimlerini rahatlıkla yapmalarını sağlamak için sepetli platform kiralama hizmeti sunuyoruz.

          instagram ve youtube fenomenlerine ilgi çekici bir çok aktivite ve konu kazandırmış oluyoruz.Doğum günleri, Sevgililer günü ve Evlilik teklifleri gibi özel günlerinizde kan basıncınızı değiştiren yüksekliklere ve daha fazla adrenalin için size Sepetli platform kiralama hizmeti veriyoruz. Evinizin anahtarını kaybettiğinizde evinizin Balkonuna kadar sizi yukarı çıkartıyoruz. Bu ve bunun gibi pek çok vinç kiralama hizmetini avkplatform.com adresimizdeki Aydın vinç kiralama inşaat sanayi ve ticaret limited şirketimizden 7/24 isteye bilirsiniz.

           

          Vinç ve araç üstü sepetli platform Kiralama hizmeti verdiğimizde 3.şahıs mali mes'uliyet sigortamız kapsamına alınıyorsunuz ve kiralamış olduğunuz makinelerden gelebilecek hasar durumlarında, sigortamızın belirlemiş olduğu miktar tutarınca zararınızı ve bizim zararımızı karşılamaktadır.

Yardımımızamı İhtiyacınız Var? Hemen bizi arayın!

AVKPLATFORM INSTAGRAM HESABIMIZA GÖZATIN

bottom of page